teisipäev, 9. august 2016

Osula rühma kaks noorkotkast, Joosep Perv ja Taavi Perv, osalesid 19.- 22.07. koos nelja noorkotka ja 4 kodutütrega Balti Sõjamängudel Kaunases. Noortel oli kaks rasket päeva, kus nad võtsid mõõtu Läti ja Leedu noortega. Esimeseks pingeliseks võistluseks oli takistusjooks, kus tuli läbida mitmeid erinevaid takistusi küll roomates, hüpates, ronides. Joosep oli nooremate arvestuses I kohal ja Taavi vanemate arvestuses II kohal. Järgmiseks spordialaks oli tänavakorvpall. Seal saavutasid mõlemad noormehed oma võistkonna koosseisus II koha. Esimese päeva lõpetas köievedu. See oli väga pingeline võistlus, kus tuli lätlastele alla anda ja leedukaid õnnestus võita. Teisel päeval oli jäänud veel laskejooks. Võistlus algas jooksuga, siis tuli püsti laskmine, seejärel jälle jooksmine ning lamades laskmine ja võistlus lõppes jooksuga. Joosep saavutas II koha ja Taavi III koha. Kõik liikmed olid väga tublid ja andsid endast parima. Kokkuvõttes saavutati II koht lätlaste järel ja leedukate ees.